/Files/images/5ad7ae34ba987c95174db407e34f1ef6.jpg

Безпека Інтернету - це дуже актуальна тема, тому що інтернет-простір надає можливості видавати себе, м'яко кажучи, не за того, ким ти є насправді. З однієї сторони це дуже добре, тому що певні рамки розвитку особистості стрімко розширюються і можна досягати успіхів в будь-якій сфері. З іншого боку багато хто зловживає цим і старається різними хитрощами обманути співбесідника і заволодіти різною особистою інформацією, а то й коштами. Також в світовій мережі є велика кількість інформації, яка є або непристойна або антиморальна.

Кожен з Вас не хотів би попасти в таку ситуацію, коли ви разом з друзями передивляєтесь цікаву і пізнавальну інформацію в Інтернеті і вам час від часу автоматично вмикаються сторінки зовсім з непристойним змістом, як це можна бачити часто на сьогоднішній день. Саме з такими негативними явищами потрібно боротися і боротися всім разом.

А самий дієвий спосіб - це самому не користуватися сайтами, які є небезпечними з точки зору моралі!

Мої правила безпечної поведінки в Інтернеті.

1. Я не надаватиму ніякої особистої інформації (ім’я, вік, адресу, номер телефону, номер школи, місце роботи батьків) без згоди батьків.

2. Якщо я отримаю інформацію, яка примусить мене почуватися некомфортно, я одразу розповім батькам або вчителю про це. Мої батьки знають усіх, з ким я спілкуюсь в Інтернет мережі.

3. Я ніколи не погоджусь зустрітися з тим, з ким я познайомився/познайомилась в Інтернеті, без попередньої згоди батьків. Якщо я буду зустрічатися, то це буде людне місце, і я запрошу кого-небудь з батьків чи добре знайомих людей.

4. Я ніколи не вишлю свої фото людині, з якою я познайомився,-познайомилась через Інтернет, не порадившись з батьками.5. Я не буду відповідати на листи чи прохання, які викликають по-чуття дискомфорту або сорому 6. Ми встановимо з батьками правила роботи в Інтернеті:

час моєї роботи в Інтернеті;

області відвідування Інтернету (сайти, блоги).

Безпечного вам Інтернету!
Кiлькiсть переглядiв: 351

Коментарi

Новини

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031