Звіт директора школи О.А.Клочко за 2018-2019 н.р. - переглянути тут

Звіт директора школи О.А.Клочко за 2017-2018 н.р. - переглянути текст , переглянути презентацію, переглянути протокол зборів

Звіт директора Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст. Клочко О.А. за 2016-2017 н.р. : текст та дані можна переглянути тут, презентацію до доповіді - тут.

Протокол № 3агальних батьківських зборів педагогічного колективу, батьківського комітету, громадськості Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст.

Голова зборів: Леміх Т.І.

Секретар: Герасимова Л.В.

від 19 червня 2017 р.

Порядок денний

Звіт директора Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст. Клочко О.А. за 2016-2017 н.р.

Присутні: директор школи Клочко О.А., голова батьківського комітету школи Кузнєцова В.В., селищний голова Грушко О.Ф., педагогічний колектив, працівники школи, члени батьківського комітету, батьки.

Слухали:

Клочко О.А. директора Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст., яка доповіла, що школа є комунальною власністю райдержадміністрації Нижньосірогозького району. В школі працює 39 вчителів, 25 робітників обслуговуючого персоналу, 1 медична сестра.

Протягом 2016-2017 н.р. в школі проводилась робота по забезпеченню начально-виховного процесу. Всі учні охопленні навчанням. 4 дитини з індивідуальною формою навчання. Учні школи брали участь у предметних олімпіадах різних рівнів, з 14 предметів мають призові місця, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, де отримали Дипломи різних рівнів та сертифікати учасників. За результатами навчального року 43 учня 2-8 класів нагороджені Похвальними листами.

Учителі школи постійно удосконалюють свою професійну майстерність. Друкуються у виданнях «Джерело», «Ранок», ними готуються методичні рекомендації з предметів, проводяться різні форми навчання як інтегровані та бінарні уроки.

Клочко О.А. подякувала батькам та спонсорам за надану благодійну допомогу при проведенні ремонту школи. Бо саме, завдяки наданій допомозі, школа мала змогу провести ремонти, закупити необхідні для її господарській діяльності матеріали, звернула увагу на те, що дах будівлі школи, спортзал та ганок центрального входу потребують ремонту.

Виступили:

1. Ковтунюк О.В. член батьківського комітету 5-А класу, яка підтвердила те, що в школі дійсно створені всі умови для здійснення належного навчально-виховного процесу .

2. Кузнєцова В.В.- голова батьківського комітету школи у своєму виступі наголосила на тому, що задоволена роботою директора школи Клочко О.А.. Відзначила, що від батьків не надходило жодної скарги. На районних нарадах, семінарах вона чує про директора школи лише позитивні відгуки.

3. Грушко О.Ф. – селищний голова, відмітив тісну співпрацю з директором школи та активну участь керівника у роботі виконавчого комітету Нижньосірогозької селищної ради та громадському житті села. Запропонував роботу директора Клочко О.А. визнати «задовільною».

4. Даховник А.В. голова батьківського комітету 6 класу підтримала директора школи у тому, що необхідно перекрити дах школи та провести ремонт спортивного залу та ганку центрального входу школи.

Вирішили:

1. За результатами голосування діяльність директора школи Клочко О.А. та колективу школи вважати задовільною.

За рішення проголосували: «за» 85 чоловік, «проти» - нуль, «утримались» - нуль.

Голова зборів: Т.І. Леміх

Секретар: Л.В. Герасимова

Кiлькiсть переглядiв: 357

Коментарi

Новини

Календар

Попередня Серпень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31