• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення

Вітаємо переможців!

Гуменюк Анастасію, ученицю 6-Б кл. за зайняте ІІІ місце у конкурсі «Дослідники довкілля» (Розділ «Ліс»), кер.Пантелей Г.Г.;

- Носову Аврору, ученицю 6-Б кл. за зайняте ІІІ місце у конкурсі «Дослідники довкілля» (Розділ «Ліс»), кер.Пантелей Г.Г.;

- Прокопюка Олександра, учня 6-Б кл. за зайняте ІІІ місце у конкурсі «Дослідники довкілля» (Розділ «Ліс»), кер.Пантелей Г.Г.;

- Потєряєву Поліну, ученицю 6-Б кл. за зайняте ІІІ місце у конкурсі «Дослідники довкілля» (Розділ «Ліс»), кер.Пантелей Г.Г.;

- Харкевич Ізабеллу, ученицю 11 кл. за зайняте ІІІ місце у конкурсі журналістських творів «Погляд юних» (Номінація «Нарис», Вікова категорія 9-11 класи»), кер. Пендак Л.С.;

- Альохіну Олену, ученицю 10 кл. за зайняте ІІІ місце у конкурсі дослідницьких проектів Дистанційної творчої лабораторії «Юний дослідник» (Напрям «Біологія», розділ Валеологія та основи здоровя;), кер.Пантелей Г.Г.

Вітаємо переможців І ( (районного) етапу конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Наукового товариства старшокласників:

І місце – Альохіну Олену, ученицю 10 класу Нижньосірогозького закладу ПЗСО, тема дослідження «Вплив гаджетів на живий організм», секція «Біологія людини», керівник Пантелей Г.Г.

І місце - Кривіцьку Юлію, ученицю 9 класу Нижньосірогозького закладу ПЗСО, тема роботи «Дослідження багаторічних дерев у селищі Нижні Сірогози», секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування», керівник Пантелей Г

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

- Прокопюка Олександра, учня 6 кл., за зайняте ІІ місце з математики,

- Кишкань Єлизавету, ученицю 6 кл., за зайняте ІІ місце з математики,

- Кузнєцову Богдану, ученицю 7 кл., за зайняте ІІ місце з математики,

- Філатову Рінату, ученицю 7 кл, за зайняте ІІІ місце з української мови та літератури,

- Сташко Валерію, ученицю 8 кл, за зайняте ІІІ місце з біології,

- Кривицьку Юлію, ученицю 8 кл, за зайняте ІІ місце з біології,

- Овраменко Тетяну, ученицю 9 кл, за зайняте ІІІ місце з історії, за зайняте ІІ місце з трудового навчання,

- Перепросова Івана, учня 9 кл, за зайняте ІІІ місце з основ правознавства,

- Квочко Юлію, ученицю 9 кл, за зайняте ІІ місце з російської мови,

- Новікова Євгена, учня 9 кл, за зайняте ІІІ місце з інформаційних технологій,

- Жданову Єлизавету, ученицю 9 кл, за зайняте ІІІ місце з біології,

- Мелешка Олександра, учня 10 кл, за зайняте ІІ місце з географії з краєзнавством,

- Дежкіна Давида, учня 10 кл, за зайняте ІІІ місце з історії, за зайняте ІІ місце з математики,

- Альохіну Олену, ученицю 10 кл, за зайняте ІІІ місце з історії, за зайняте ІІ місце з екології, за зайняте ІІ місце з біології

- Спесівцева Миколу, учня 10 кл, за зайняте ІІІ місце з інформаційних технологій, за зайняте ІІІ місце з математики, за зайняте ІІІ місце з англійської мови

- Шкарупу Микиту, учня 11 кл, за зайняте ІІ місце з географії з краєзнавством, за зайняте ІІ місце з англійської мови

- Харкевич Ізабеллу, ученицю 11 кл, за зайняте ІІ місце з української мови та літератури,

- Кравченко Анну, ученицю 11 кл, за зайняте ІІ місце з екології, за зайняте ІІІ місце з біології,

- Савченко Еріка, учня 11 кл., за зайняте І місце з англійської мови, за зайняте ІІІ місце з математики,

Вітаємо переможців ІІ етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика :

- Жданову Марію, ученицю 4-Б класу, за зайняте ІІ місце (вч.Чебукіна Г.В.);

- Артеменка Єгора, учня 5-А класу, за зайняте ІІ місце (вч. Герасимова Л.В.);

- Кулініч Вікторію, ученицю 4-Б класу, за зайняте ІІІ місце (вч.Чебукіна Г.В.);

- Поліводу Аліну, ученицю 6-А класу, за зайняте ІІІ місце (вч.Піщемуха Т.В.).

Підсумки І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році

У рамках Декади науки (01-11.10.2019 р.) у школі було організовано проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (далі -Олімпіад) для відповідних вікових категорій школярів (4 клас, 5-7 класи, 8-11 класи). З метою розвитку творчого потенціалу обдарованої учнівської молоді були залучені учні молодших класів (4 кл.).

№ п/п Предмет Кількість учасників по класах
4 5 6 7 8 9 10 11 Усього З них зайняли
І ІІ ІІІ Усього призових
1. Українська мова та література 10 6 9 8 3 2 3 3 44 6 8 8 22
2. Англійська мова 8 6 6 4 4 3 2 3 36 5 7 12 24
3. Математика 13 7 7 4 1 5 3 4 44 - 5 18 23
4. Хімія - - - 5 4 3 4 6 22 4 4 1 9
5. Географія - - 6 7 3 3 2 3 24 4 6 9 19
6. Технології (трудове навчання) - - 3 4+2 3+2 1 - - 11+4 4 7 - 11
7. Астрономія - - - - - - - 2 2 - - 1 1
8. Інформатика 6 6 4 3 3 3 3 2 30 - 1 - 1
9. Інформаційні технології 6 6 4 5 5 3 4 2 35 - 3 6 9
10. Фізика - - - - 4 2 8 1 15 1 2 2 5
11. Історія - 4 20 5 4 5 6 6 50 2 8 13 23
12. Правознавство - - - - - 2 - - 2 - 1 - 1
13. Економіка - - - - - - 1 - 1 1 - - 1
14. Природознавство 10 12 - - - - - - 22 4 3 5 12
15. Біологія - - 10 4 7 3 6 3 33 8 6 7 20
16. Екологія - - - - - - 2 2 4 2 2 - 4
17. Російська мова та література 10 7 8 9 7 3 - - 44 12 11 7 30
Усього зайняли призових місць 53 73 89 215

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін за зайняті місця:

Барщевський Ілля – 4-А – ІІ місце «Англійська мова»

Вовк Мілада – 4-А – ІІІ місце «Англійська мова»

Вишнивецька Єлизавета - 4-Б – ІІ місце «Англійська мова», І місце «Українська мова», І місце «Природознавство»,

Дежкіна Августіна – 4-Б - ІІ місце «Українська мова», ІІІ місце «Природознавство»,

Дущенко Вероніка – 4-Б - ІІІ місце «Природознавство, ІІ місце «Російська мова»

Жданова Марія – 4-Б – І місце «Англійська мова», І місце «Українська мова», ІІІ місце «Математика», І місце «Російська мова»

Кишкань Андрій - 4-Б – І місце «Англійська мова», І місце «Українська мова», І місце «Природознавство», ІІ місце «Математика», ІІІ місце «Російська мова»,

Конюх Данило – 4-Б - І місце «Українська мова», І місце «Природознавство», ІІ місце «Математика»,

Кулініч Вікторія – 4-Б - ІІ місце «Природознавство», ІІ місце «Математика», І місце «Російська мова»

Маліновський Едуард – 4 – Б - ІІІ місце «Природознавство»,

Новікова Ганна – 4- Б – ІІ місце «Українська мова», ІІ місце «Російська мова»,

Пилипець Владіслава - 4-Б –ІІІ місце «Англійська мова», І місце «Українська мова», І місце «Природознавство», ІІІ місце «Математика», І місце «Російська мова»

Артеменко Єгор, 5-А – ІІІ місце, «Природознавство», ІІІ місце «Українська мова та література», ІІІ місце «Англійська мова»

Вагерич Поліна -5-А –ІІІ місце «Математика», ІІ місце «Природознавство», І місце «Історія», ІІ місце «Російська мова та література»

Кулаков Євген, 5-А – І місце, «Історія», ІІІ місце «Українська мова та література», ІІ місце «Англійська мова»

Міщенко Артем, 5-А – ІІІ «Історія»

Савицький Данило, 5-А – ІІ місце «Історія», ІІІ місце «Російська мова та література», ІІІ місце «Англійська мова»

Сердюк Тетяна, 5-А – І місце «Російська мова та література»

Величко Олександра -5-Б – ІІІ місце «Математика», ІІІ місце «Російська мова та література»

Гаврилова Софія 5-Б - І місце «Російська мова та література»

Карапка Альона, 5-Б – ІІІ місце, «Природознавство»

Колесник Анна, 5-Б – ІІІ місце , «Інформаційні технології», ІІ місце «Природознавство», І місце «Російська мова та література», І місце «Англійська мова»

Табас Альбіна – 5-Б – І місце «Англійська мова»

Харченко Ілля - 5-Б – ІІІ місце «Математика»

Богданевич Злата, 6-А – ІІІ місце «Українська мова та література», І місце «Російська мова та література», ІІІ місце «Географія», ІІІ місце «Математика»

Гритчина Анна 6 –А- ІІ місце «Трудове навчання

Гришко Юлія, 6-А - ІІІ місце «Географія»

Кичук Олег, 6-А – ІІІ місце «Інформаційні технології»

Кишкань Єлизавета, 6-А – ІІІ місце, «Українська мова та література», ІІІ місце «Англійська мова», І місце «Трудове навчання» , ІІ місце «Історія», ІІІ місце «Математика»

Лобанова Софія 6-А - ІІІ місце «Географія», ІІІ місце «Історія»

Романенко Поліна 6-А – ІІ місце» Трудове навчання»

Сабадаш Мілана, 6-А - ІІІ місце «Російська мова та література», ІІ місце «Географія»

Сабадаш Олександра, 6-А – ІІІ місце «Російська мова та література», ІІІ місце «Географія»

Гуменюк Анастасія, 6-Б - І місце «Російська мова та література», ІІ місце «Географія», ІІІ місце «Англійська мова» , ІІ місце «Історія»

Прокопюк Олександр, 6-Б – ІІІ місце «Математика», І місце «Російська мова та література», ІІІ місце «Історія»

Бойко Софія, 7-А - ІІ місце «Російська мова та література»,

Іванова Валерія, 7-А - І місце «Російська мова та література», ІІ місце «Географія», ІІ місце «Трудове навчання»,

Кривчик Даніїл- 7-А – ІІІ місце «Інформаційні технології»,

Москаленко Анастасія, 7-А - ІІІ місце «Географія», ІІІ місце «Англійська мова»

Нестер Домініка, 7-А - ІІІ місце «Російська мова та література»,

Овраменко Анастасія, 7-А - ІІІ місце «Хімія»,

Сташко Юлія, 7-А - ІІ місце «Російська мова та література», ІІ місце «Трудове навчання»

Ткачук Єгор – 7-А – ІІІ місце «Англійська мова»

Філатова Рената – 7-А – ІІ місце «Українська мова та література», І місце «Російська мова та література», І місце «Географія»

Гомон Владислава -7-Б – ІІІ місце «Інформаційні технології», ІІІ місце «Українська мова та література», І місце «Російська мова та література», ІІ місце «Англійська мова»

Гречко Дар’я, 7-Б - ІІ місце «Російська мова та література» І місце «Трудове навчання»

Кузнєцова Богдана,7-Б – ІІІ місце «Математика», ІІІ місце «Українська мова та література», І місце «Географія», ІІ місце «Англійська мова»

Лук’янова Дар’я, 7-Б - І місце «Російська мова та література»

Проскурняк Аліна – 7- Б - ІІ місце «Трудове навчання».

Щербань Володимир -7-Б – ІІІ місце «Інформаційні технології»,

Богданова Марина, 8-А, ІІ-місце «Трудове навчання»

Величко Валентина, 8-А – ІІІ «Історія» ІІІ місце «Географія», ІІІ місце – «Фізика»

Кідрук Наталя, 8-А, ІІ місце «Трудове навчання»

Кривіцька Юлія, 8-А - І місце «Історія», ІІ місце «Фізика»

Міщенко Ганна, 8-А – ІІ «Історія», ІІІ місце «Географія»

Наймалюк Дар’я, 8-А - ІІ місце «Географія»

Наймалюк Денис, 8-А - ІІ місце «Хімія»,

Сташко Валерія 8-А – ІІІ місце «Математика», І місце «Історія», ІІІ місце «Географія», І місце «Географія» , ІІІ місце «Фізика»

Пашко Вікторія, 8-Б, І-місце «Трудове навчання»

Пономарьова Марія, 8-Б - ІІ місце «Хімія», ІІ місце «Географія»

Пшенична Ангеліна, 8-Б - ІІ місце «Географія», ІІ місце «Географія»

Гурчик Олена, 9 кл – І місце «Українська мова та література», ІІ місце «Російська мова та література», ІІІ місце «Історія»

Даховник Софія , 9 кл - ІІІ місце «Математика»,

Жданова Єлизавета, 9 кл - ІІІ місце «Математика», ІІ місце «Українська мова та література»

Квочко Юлія, 9 кл - І місце «Російська мова та література»

Новіков Євген, 9 кл - ІІІ місце «Математика», ІІІ місце «Інформаційні технології», ІІІ місце «Англійська мова»

Овраменко Тетяна, 9 кл - І місце «Трудове навчання», ІІ місце «Історія»,

Перепросов Іван, 9 кл - І місце «Історія», ІІІ місце «Математика», ІІ місце «Російська мова та література»

Циркуль Олексій , 9 кл - ІІІ місце «Математика», ІІІ місце «Англійська мова»

Альохіна Олена, 10 клас, І місце «Історія», ІІ місце «Українська мова та література», І місце «Екологія», І місце «Географія», ІІІ місце «Англійська мова», ІІ місце «Фізика»

Дежкін Давид – ІІ місце «Математика», ІІ місце «Історія», І місце «Хімія»

Мелешко Олександр, 10 клас, - ІІ місце «Економіка», І місце «Історія», ІІ місце «Українська мова та література», І місце «Географія»,

Пилипець Єлизавета – І місце «Історія», ІІ місце «Хімія»

Спесівцев Микола – ІІ місце «Математика», ІІ місце «Інформатика», ІІ місце «Інформаційні технології», ІІ місце «Історія», ІІ місце «Екологія», ІІ місце «Англійська мова»

Тимоник Євген – ІІІ місце «Математика» , І місце «Фізика»

Шутак Ілона - ІІІ місце «Історія», І місце «Хімія»

Демидова Анастасія, 11 кл. – ІІІ місце «Англійська мова»

Дука Вадим, 11 кл – І місце «Хімія»

Кравченко Анна, 11 кл - ІІІ місце «Математика», ІІ місце «Інформаційні технології», І місце «Екологія», ІІІ місце «Географія»

Курбанова Анастасія, 11 кл – ІІІ місце «Історія»,

Савченко Ерік, 11 кл – ІІ місце «Математика», ІІ місце «Історія», І місце «Англійська мова»

Харкевич Ізабелла, 11 кл – ІІІ місце «Історія», ІІ місце «Українська мова та література»

Черемісов Микола, 11 кл - ІІ місце «Хімія»

Шалько Катерина, 11 кл – ІІ місце «Хімія»

Шкарупа Микита, 11 кл - ІІІ місце «Математика», ІІ місце «Історія», ІІ місце «Географія», ІІ місце «Англійська мова», ІІІ місце «Астрономія»

Югай Ангеліна, 11 кл - ІІІ місце «Математика», ІІ місце «Інформаційні технології», ІІ місце «Екологія», ІІІ місце «Географія»

Кiлькiсть переглядiв: 707

Коментарi