• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інша публічна інформація

Перевід учнів 1-4,5-8,10 кл. 2019 р. - наказ тут

ВИБІР ТА ЗАМОВЛЕННЯ ПІДРУЧНИКІВ

Відповідно до листа МОН «Про інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами освіти проектів підручників для 6 та 11 класів» №1/9-107 від 28.02.2019 р., з 12 по 24 березня 2019 р. вчителі школи із переліку підручників, розміщених у розділі «Конкурс підручників» Електронної бібліотеки ДНУ ІМЗО, здійснили безпосередній вибір проектів підручників з кожної назви. У разі, якщо основний чи інший альтернативний підручник не увійде до переліку підручників, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету, було визначено альтернативні варіанти підручників з урахуванням пріоритету. Вибір підручників бул затверджено на педраді- протокол переглянути тут - сторінка 1, сторінка 2, сторінка 3, сторінка 4, сторінка 5

Відповідно до листа МОН «Про забезпечення виконання наказів МОНУ від 01 листопада 2018 року №1190 та №1191» від 08.02.2019 р. № 1/9-63 та Інструктивно-методичних матеріалів для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти проектів підручників для 2 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручників та оформлення результатів вибору, вчителі з переліку розміщених у розділі «Конкурс підручників» Електронної бібліотеки ДНУ ІМЗО здійснили безпосередній вибір проектів підручників з кожної назви, що було ухвалено на засіданні педради. У разі, якщо основний чи інший альтернативний підручник не увійде до переліку підручників, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету, було визначено альтернативні варіанти підручників з урахуванням пріоритету - протокол переглянути тут.

Відповідно до листа МОН Про вибір та замовлення підручників для 5 класу від 06.02.2018 р. №-1/9 – 79 вчителями закладу було обрано проекти підручників, інформацію про що ви можете переглянути:

протокол педради №4 від 12.02.2018 р. - аркуш 1, аркуш 2.

додаток 2 до листа МОН та тут

додаток 4 до листа МОН

Відповідно до наказу МОН Про окремі питання організації вибору та замовлення підручників закладами освіти в 2018 році № 356 від 13 квітня 2018 року та Інструкцією щодо ознайомлення з електронними версіями фрагментів підручників для 5 та 10 класів (Електронної бібліотеки ІМЗО), та додала, що з 17 по 27 квітня 2018 вчителі із переліку підручників, розміщених у підрозділі «Підручники» Електронної бібліотеки ІМЗО здійснилибезпосередній вибір проектів підручників з кожної назви, який ухвалився на засіданні педради. Інформацію про обрані проекти підручників для 5 і 10 кл. можна переглянути тут: аркуш 1, аркуш 2, аркуш 3

для 5 класів:

1. «Вступ до історії» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

авт.: Щупак І.Я., Піскарьова І.О., Бурлака О.В.

2. «Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти

авт.: Корнієнко М. М., Крамаровська С. М., Зарецька І. Т.

для 10 класів:

1. «Українська мова (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Караман С. О., Горошкіна О. М., Караман О. В., Попова Л. О.

2. «Українська література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти. авт.: Авраменко О. М., Пахаренко В. І.

3. «Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Кадоб’янська Н.М., Удовиченко Л.М.

4. «Історія України (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Пометун О. І., Гупан Н. М.

5. «Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Полянський П. Б.

6. «Громадянська освіта (інтегрований курс, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Бакка Т. В., Марголіна Л. В., Мелещенко Т. В.

7. «Англійська мова (10-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладівзагальної середньої освіти, авт.: Карпюк О. Д.

8. «Мистецтво (рівень стандарту, профільний рівень)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Масол Л. М.

9. «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Бевз Г. П., Бевз В. Г.

10. «Інформатика (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Руденко В. Д., Потієнко В. О., Речич Н. В.

11. «Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Остапченко Л.І., Балан П. Г., Компанець Т. А., Рушковський С. Р.

12. «Географія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Безуглий В. В., Лисичарова Г. О.

13. «Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Ляшенка О.І.)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Сиротюк В. Д.

14. «Хімія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Величко Л. П.

15. «Захист Вітчизни (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Гарасимів І. М., Пашко К. О., Фука М. М., Щирба Ю. П.

16. «Захист Вітчизни (рівень стандар-ту, «Основи медичних знань»)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Лелека В. М., Бахтін А. М., Винограденко Е.В.

17. «Технології (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Туташинський В. І., Кірютченкова І. В.

Відповідно до листа МОН «Про забезпечення виконання наказу МОНУ 02 квітня 2018 року №310» від 07.05.2018 N 179-278 та Інструктивно-методичних матеріалів для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти проектів підручників для 1 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручників та оформлення результатів вибору,

вчителі школи із переліку підручників, розміщених у підрозділі «Підручники» Електронної бібліотеки ІМЗО здійснили безпосередній вибір проектів підручників з кожної назви, про що можна ознойомитись тут (сторінка 1) і тут (сторінка 2)

1. «Українська мова. Буквар» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах), авт.: Вашуленко М.С., Вашуленко О.В.

2. «Англійська мова» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом), авт.: Карпюк О. Д.

3. «Математика» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Логачевська С.П., Логачевська Т.А., Комар О.А.

4. «Я досліджую світ» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) авт.: Бібік Н. М., Бондарчук Г. П.

5. «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти, авт.: Кізілова Г. О., Шулько О. А.

Кiлькiсть переглядiв: 529

Коментарi