Модель соціалізуючого простору

/Files/images/сауы.jpg

структура методичної служби школи

/Files/images/структура метод служби школи.jpg

Н А К А З

04.09.2017 р. № 113

Про організацію науково-методичної роботи з педагогічними кадрами у 2017/ 2018 навчальному році

Згідно з принципами й положеннями нормативних і директивних документів про освіту, методичними рекомендаціями Херсонської академії неперервної освіти «Соціалізація дітей та учнівської молоді: практико-орієнтований аналіз» від 2017 р., Наказу Відділу освіти, молоді та спорту Нижньосірогозької РДА Про організацію науково-методичної роботи з педагогічними кадрами навчальних закладів району у 2017/2018 навчальному році від 28.08.2017 р. № 104, з метою подальшого удосконалення науково-методичної діяльності педагогічних колективів, підвищення фахового рівня вчителів, розвитку їх інноваційного мислення

НАКАЗУЮ:

1.Заступнику директора школи з НВР Кишкань Юлії Валеріївні:

1.1.Забезпечити наукове, методичне і методологічне спрямування роботи педагогічного колективу на виконання Державних стандартів освіти, законодавчих та нормативних документів, рекомендацій МОН України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації, КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», комунальної установи «Нижньосірогозький районний методичний кабінет».

1.2.Створити умови для підвищення рівня педагогічної майстерності на діагностичній та прогностичній основі.

1.3.У 2017/2018 навчальному році спрямувати роботу педагогічного колективу на впровадження ІV (результативно-оцінювального) етапу науково-методичної проблеми області «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі».

1.4.Вивчати, узагальнювати, пропагувати кращий педагогічний досвід. Поповнювати банки даних педагогічних знахідок, досвіду, освітніх технологій.

1.5.Висвітлювати в засобах масової інформації діяльність педагогічних колективів та окремих педагогічних працівників з проблем розвитку освіти в районі.

1.6.Спрямувати діяльність соціально-психологічної служби школи на підготовку дитини до самостійного життя, вибору профілю навчання, підтримку дітей вразливих категорій, посилення ролі превентивної та корекційної роботи з учнями.

1.7.Здійснювати моніторингові дослідження навчально-виховного процесу, дослідження з питань соціалізації дітей та учнівської молоді.

1.8.Сприяти проведенню моніторингу професійної компетентності педагогічної праці.

1.9.Спрямувати діяльність закладу на удосконалення системи роботи з обдарованою молоддю.

1.10.Активізувати роботу щодо надання учням можливостей для реалізації індивідуальних творчих потреб, забезпечення умов для оволодіння практичними уміннями і навичками наукової, дослідницько-експериментальної діяльності через секції НТС «Еврика».

1.11.Приймати участь у фахових конкурсах і змаганнях педагогічних працівників, надавати переможцям допомогу щодо підготовки їх до участі в наступних етапах змагань.

1.12. Забезпечити проведення системної роботи з питань оволодіння всіма педагогічними працівниками школи інформаційно-комунікаційними технологіями.

1.13. Координувати курсову перепідготовку педагогічних працівників школи при комунальному вищому навчальному закладі «Херсонська академія неперервної освіти».

1.14. Надавати практичну допомогу педагогічним працівникам у період підготовки їх до атестації.

2.Затвердити структуру методичної роботи з педагогічними кадрами на 2017-2018 навчальний рік .

3.Організувати роботу шкільних методичних об'єднань та затвердити їх керівників (додається).

4.Здійснювати інформаційно-методичний, координаційний супровід експериментальної роботи.

5.Заступнику директора школи з НВР Морозовій Олені Валентинівні:

5.1.Забезпечити методичний супровід впровадження завдань особистісно-орієнтованого виховання в контексті програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України» та впровадження у виховний процес інноваційних технологій.

5.2.Спрямувати діяльність навчального закладу на впровадження завдань Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах, затверджених наказом МОН України від 16.06.2015 р. № 641, обласної програми патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

5.3. Спрямувати діяльність навчального закладу на посилення превентивного виховання школярів, педагогізацію батьків.

6.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

Директор школи О.А.Клочко

Кiлькiсть переглядiв: 698

Коментарi

Новини

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031