• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Державна програма щодо реалізації засад антикорупційної політики в Україні

Державна програма щодо реалізації засад антикорупційної політики в Україні - з повним текстом можна ознайомитись тут

Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів - з текстом можна ознайомитись тут

З метою забезпечення виконання комплексу заходів у загальноосвітніх навчальних закладах щодо вивчення питань, пов'язаних з корупцією, а також проведення тренінгів з питань антикорупційного законодавства для працівників та учнів закладів адміністрацією та педагогами Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ст. провадились наступні заходи:

З метою забезпечення виконання комплексу заходів у загальноосвітніх навчальних закладах щодо вивчення питань, пов'язаних з корупцією, протягом жовтня-грудня 2018 р. у Нижньосірогозькій ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені наступні заходи:

Учні 2-4-х класів залучились до створення виставки малюнків «Я маю право на…». Соціальний педагог Сапун О.О. під час виховних годин ознайомила дітей 4-х класів із змістом Конвенції ООН Про права дітей . З учнями 8-го класу Оксана Олександрівна провела заняття з елементами тренінгу «Правова відповідальність неповнолітніх».

Протягом жовтня старшокласники (учні 9-11 кл.) зустрічались з інспектором ювенальної превенції Сектору превенції Нижньосірогозького ВП Каховського ВП ГУНП в Херсонській області , старшим лейтенантом Онищенком Ю.Д. , який проводив бесіди щодо адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх. Жданова І.В., головний державний виконавець Нижньосірогозького районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Херсонській області, стала учасником проекту «Родина очима дітей» (8 кл.), під час якого розкрила дітям правові підстави знаходження та участі дитини в житті родини, громади та держави як громадянина України.

28 листопада з учнями 8-9-х класів проведено зустріч з провідним спеціалістом Нижньосірогозького Районного сектору Управління державної міграційної служби України в Херсонській області Спесівцевою І.Ю. на тему «Паспорт - мій перший документ».

До міжнародного Дня боротьби з корупцією (10 грудня) педагоги та учні школи залучились до онлайн гри-перевірки знань з антикорупційного законодавства «Державотворець» (платформа EdEra).

В рамках Всеукраїнського тижня права у грудні вчитель історії та правознавства Дежкіна О.В провела з учнями 9-х класів виховний захід «Я знаю свої права», під час якого учні повторили основні положення Конвенції ООН Про права дітей та розв’язували правові ситуації. Соціальний педагог Сапун О.О. протягом Тижня профорієнтації залучила випускників 9-х та 11-х класів до відео уроку «Трудові права неповнолітніх: Станція призначення -життя».

Учні 7-8-х класів обговорили актуальну тему «Булінг» із Ждановою І.В., види і форми насильства серед однолітків, їх підґрунтя та правову відповідальність школярів та їх батьків.

Педагоги школи 02.11.2018 р. переглянули відеоролики «Боротьба з корупцією в Україні: як це має працювати?», «Боротьба з корупцією в Україні».
Кiлькiсть переглядiв: 908

Коментарi

Новини

Календар

Попередня Липень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031